Vážení zákazníci. Vzhľadom na veľký počet objednávok je teraz doba vybavenia objednávky: 2 týždne - pre pieskovisko bez náteru a 3 týždne - pre pieskovisko s náterom. Ďakujem z a pochopenie. Štefan Zsák

Detské drevené pieskovisko obdĺžnik 140x180x29 cm

Kód: POV14-18
€75
Dostupnosť: 2 týždne

Majestátní dřevené pískoviště hned na první pohled zaujme svým prostorem, do kterého budete moci pozvat i kamarády Vaší ratolesti. Společně mohou vytvořit nádherný hrad nebo každý na své části závodit v počtu báboviček. Vysoký bok jim umožní vystavět své představy do výšin.

  

Rozmery:                          

dĺžka: 180 cm                            

šírka: 140 cm                       

výška: 29 cm       

Detailné informácie

Podrobný popis

Majestátne drevené pieskovisko hneď na prvý pohľad zaujme svojím priestorom, do ktorého budete môcť pozvať aj kamarátov Vašej ratolesti. Spoločne môžu vytvoriť nádherný hrad alebo každý na svojej časti pretekať v počte báboviek. Vysoký bok im umožní vystavať svoje predstavy do výšin.

Pieskovisko je vytvorené z hladko ohobľovaného ihličnanového dreva (smrek). Hrany a rohy sú skosené tak, aby boli pre deti maximálne bezpečné. Výrobok Vám dodáme v rozloženom stave so všetkými komponentmi a návodom na montáž. Tá Vám zaberie približne 20 minút a budete k nej potrebovať iba skrutkovač.

Drevené pieskovisko nie je impregnované. Jeho impregnáciu si spolu s náterom na farbu podľa Vašich požiadaviek môžete objednať. V takom prípade vám drevené pieskovisko dodáme už pripravené na použitie. Používame výhradne farby vhodné na kontakt s deťmi.

Detské pieskovisko je vyrobené priamo nami v SR a za jeho kvalitu ručíme dvojročnou zárukou.

Rozmery:

Pieskovisko:                             Sedátka:

dĺžka: 180 cm                            dĺžka: 140 cm

šírka: 140 cm                             šírka: 14 cm

výška: 29 cm                              hrúbka materiálu: 20 mm

hrúbka materiálu: 20 mm

 

Množstvo piesku potrebné pri 1/2 zaplnení pieskoviska : 0,340 m³

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pieskovisko obdĺžnik vysoký bok
materiál: drevo
dĺžka: 180 cm
šírka: 140 cm
výška: 29 cm