Vážení zákazníci. Vzhľadom na veľký počet objednávok je teraz doba vybavenia objednávky: 2 týždne - pre pieskovisko bez náteru a 3 týždne - pre pieskovisko s náterom. Ďakujem z a pochopenie. Štefan Zsák

Náter pieskoviska lazúrou Balakryl TELUX

Kód: NATER-BOR NATER-DUB NATER-MAH NATER-ORECH NATER-PAL NATER-PIN NATER-TEAK Zvoľte variant
€29,70
Dostupnost + 4 dni Dostupnost + 4 dni Dostupnost + 4 dni Dostupnost + 4 dni Dostupnost + 4 dni Dostupnost + 4 dni Dostupnost + 4 dni Zvoľte variant
Variant

Pieskovisko je pred použitím potrebné ošetriť ochrannou lazúrou na drevo. Ponúkame možnosť dodania pieskoviska už s náterom podľa vybraného odtieňa. V cene je náter 1x impregancia "Balakrylom proti plesniam" a 2x hrubovrstvá lazúra Balakryl TELUX vo zvolenom odtieni. Balakryl TELUX je vhodný na nátery detských hračiek.

 

 

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pieskovisko je pred použitím potrebné ošetriť ochrannou lazúrou na drevo. Ponúkame možnosť dodania pieskoviska už s náterom podľa vybraného odtieňa. V cene je náter 1x impregancia "Balakrylom proti plesniam" a 2x hrubovrstvá lazúra Balakryl TELUX vo zvolenom odtieni.

 

Balakryl TELUX je vodou riediteľná hrubovrstvá lazúra na nátery všetkých druhov dreva. Lazúra bráni prenikaniu vody do dreva a tým zabraňuje rozmerovým zmenám spôsobeným zmenami vlhkosti. Zamedzuje tak praskaniu a olupovaniu náteru.

Balakryl TELUX neškodí životnému prostrediu a je vhodný na nátery detských hračiek (Certifikácia EN 71 – Bezpečnosť hračiek a detského nábytku).

Predpokladaná reálna životnosť náteru v našich podmienkach je 5 rokov.

Vzorkovník je orientačný. Zobrazenie farieb na fotke a na monitore sa môže ľahko líšiť.