Vážení zákazníci. Vzhľadom na veľký počet objednávok je teraz doba vybavenia objednávky: 2 týždne - pre pieskovisko bez náteru a 3 týždne - pre pieskovisko s náterom. Ďakujem z a pochopenie. Štefan Zsák

Detské drevené pieskovisko štvorec 140x140x29 cm

Kód: PCV14
€71
Dostupnosť: 2 týždne

Stredne veľké drevené pieskovisko s vysokými bokmi poskytne Vašim deťom dostatok priestoru na ich fantáziu a zábavu. Zvýšené boky zabezpečia menšiu stratu piesku aj pri dôkladnom lopatičkovaní a stavbe vysokých hradov.

 

Rozmery:                          

dĺžka: 140 cm                            

šírka: 140 cm                       

výška: 29 cm                              

Detailné informácie

Podrobný popis

Stredne veľké drevené pieskovisko s vysokými bokmi poskytne Vašim deťom dostatok priestoru na ich fantáziu a zábavu. Zvýšené boky zabezpečia menšiu stratu piesku aj pri dôkladnom lopatičkovaní a stavbe vysokých hradov. Detské pieskovisko sa stane súčasťou Vašej záhradky a obohatí ju o mnoho radosti a smiechu.

 

Pieskovisko je vytvorené z hladko ohobľovaného ihličnanového dreva (smrek). Rohy a hrany sú skosené tak, aby boli pre deti maximálne bezpečné. Výrobok Vám dodáme v rozloženom stave so všetkými komponentmi a návodom na montáž. Tá Vám zaberie približne 20 minút a budete k nej potrebovať iba skrutkovač.

 

Drevené pieskovisko nie je impregnované. Jeho impregnáciu si spolu s náterom na farbu podľa Vašich požiadaviek môžete objednať. V takom prípade vám drevené pieskovisko dodáme už pripravené na použitie. Používame výhradne farby vhodné na kontakt s deťmi.

 

Detské pieskovisko je vyrobené priamo nami a za jeho kvalitu ručíme dvojročnou zárukou.

 

Rozmery:

Pieskovisko:                             Sedátka:

dĺžka: 140 cm                            dĺžka: 140 cm

šírka: 140 cm                             šírka: 14 cm

výška: 29 cm                              hrúbka materiálu: 20 mm

hrúbka materiálu: 20 mm

 

Množstvo piesku potrebné pri 1/2 zaplnení pieskoviska : 0,265 m³

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pieskovisko štvorec
materiál: drevo
dĺžka: 140 cm
šírka: 140 cm
výška: 29 cm