Vážení zákazníci. Vzhľadom na veľký počet objednávok je teraz doba vybavenia objednávky: 2 týždne - pre pieskovisko bez náteru a 3 týždne - pre pieskovisko s náterom. Ďakujem z a pochopenie. Štefan Zsák

Detské drevené pieskovisko štvorec 160x160x29 cm

Kód: PCV16
€75
Dostupnosť: 2 týždne

Veľké štvorcové detské pieskovisko poskytne malým staviteľom množstvo priestoru pre ich výtvory. Je ideálny pre obrie stavby či hranie viacerých detí zároveň. Zvýšené strany zabezpečia menšiu stratu piesku aj pri dôkladnom lopatičkovaní a stavbe vysokých hradov.

 

Rozmery:                          

dĺžka: 160 cm                            

šírka: 160 cm                       

výška: 29 cm       

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľké štvorcové detské pieskovisko poskytne malým staviteľom množstvo priestoru pre ich výtvory. Je ideálny pre obrie stavby či hranie viacerých detí zároveň. Zvýšené strany zabezpečia menšiu stratu piesku aj pri dôkladnom lopatičkovaní a stavbe vysokých hradov. Detské pieskovisko sa stane neoddeliteľnou súčasťou vašej záhradky a obľúbeným miestom vašej ratolesti.

Pieskovisko je vytvorené z hladko ohobľovaného ihličnanového dreva (smrek). Hrany a rohy sú skosené tak, aby boli pre deti maximálne bezpečné. Výrobok Vám dodáme v rozloženom stave so všetkými komponentmi a návodom na montáž. Tá Vám zaberie približne 20 minút a budete k nej potrebovať iba skrutkovač.

Drevené pieskovisko nie je impregnované. Jeho impregnáciu si spolu s náterom na farbu podľa Vašich požiadaviek môžete objednať. V takom prípade vám drevené pieskovisko dodáme už pripravené na použitie. Používame výhradne farby vhodné na kontakt s deťmi.

Detské pieskovisko je vyrobené priamo nami a za jeho kvalitu ručíme dvojročnou zárukou.

 

Rozmery:

Pieskovisko:                             Sedátka:

dĺžka: 160 cm                            dĺžka: 160 cm

šírka: 160 cm                             šírka: 14 cm

výška: 29 cm                              hrúbka materiálu: 20 mm

hrúbka materiálu: 20 mm

 

Množstvo piesku potrebné pri 1/2 zaplnení pieskoviska : 0,346 m³

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pieskovisko štvorec
materiál: drevo
dĺžka: 160 cm
šírka: 160 cm
výška: 29 cm