Krycia sieť - zelená na pieskovisko 160x180 cm + gumolano (7,8 m)

Kód: SIT- Z - 160X180
€20,70
Skladom

Z dôvodu ochrany zdravia a bezpečnosti našich detí, ponúkame túto ochrannú sieť na detské pieskovisko. Jedná sa o polyetylénovú sieť, ktorá zabraňuje napádaniu nečistôt (lístí, kvetov,...) a odpadkov do pieskoviska, vstupu malých zvierat (psov, mačiek…), atď. a tým zabráni znečisteniu pieskoviska zvieracími exkrementmi.

Plastové kolíky, potrebné na uchytenie siete, sa objednávajú zvlášť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sieť je ľahká a ľahko sa s ňou manipuluje, takže s ňou je možné počas dňa niekoľkokrát pieskovisko odkryť a zase zakryť.

Všetky jej lemy sú zosilnené, po obvode sa vždy po 50 – 60 cm nachádzajú kovové oká pre ľahké vypnutie. Hustota siete 1x1 mm. Nenasiaka vodu. Odolá poveternostným vplyvom aj UV žiareniu.

Sieť bola vytvorená špeciálne pre tento typ použitia, je zdravotne nezávadná, vrátane farebných pigmentov. Je možné ju používať dlhodobo, výrobca uvádza minimálnu životnosť 5 rokov.

 

Technické údaje:

Material: 100% PE-HD ( polyetylén ) - 115 g/m2

Tienenie: 65 %

Veterná priepustnosť 40 %

Max. povolená teplota: do 70 °C, nárazovo do 90 °C

Min. povolená teplota: -30 °C, krátkodobo až -50 °C

Materiál ľahko horľavý, teplota vzplanutia 330 – 350 °C

 

Súčasťou dodávky krycej siete je pružné gumolano s dĺžkou = dĺžka obvodu pieskoviska + 1 m navyše

Sieť je možné uchytiť k pieskovisku pomocou úchytných komponentov (plastové kolíky), ktoré nie sú súčasťou dodávky krycej siete a musia sa objednať zvlášť.

 Uchytenie siete pomocou plastových kolíkov a pružného gumolana:

Plastové kolíky sa pripevnia skrutkou na boky pieskoviska cca 10 cm pod kovové oká na sieti. Gumolano sa prevlečie kovovými okami na sieti. Pomocou pružného gumolana sa sieť dopne k plastovým kolíkom.